3 טיפים שיקלו עליכם ביום החתונה

טיפים לחתונה

אתם עומדים להתחתן וזה מקסים, נפלא ומרגש, אך על מנת לוודא שגם יום לאחר החתונה תתעוררו האחד לצד השנייה עם אותה הרגשה נעימה ותחושת אושר שנמרחת מקצה לקצה, ראוי לוודא שיום החתונה אכן יעבור כראוי, וגם אם לא בדיוק כפי שדמיינתם בגיל 6, הרי שלפחות כפי שדמיינתם כחודש לפני היום הגדול. כיצד ניתן לעשות זאת? ובכן אנחנו יכולים להזכיר לכם שאין לצאת מפרופורציות, שהעיקר שיש לכם האחד את השנייה ולא לשכוח להגיד לצמד הצלמים לצלם את הסבתא של הכלה ביחד עם החתן, אך קיימים שלושה טיפים עיקריים שעשויים לקחת את החתונה שלכם למקום נינוח ומאורגן, למקום נעים וחף מטעויות. כיצד? בואו נתחיל עם הטיפ הראשון:

תשכירו רכב

לא סתם אומרים שחשוב להיכנס לבית חדש ברגל ימין, וזאת כי יש משמעות לאופן שבו הדברים מתחילים, ועל אותו משקל נציין שאם מבקשים להיכנס לאולם ברגל ימין, הרי שמוטב להיעזר בשירות ייעודי: השכרת רכב. מדוע? ראשית כיוון שרכב נקי ומרשים אשר עונה במדויק על החלום העיצובי, מראש מתחיל את המסיבה ברף הרצוי – מעניק תחושה של מלך ומלכה ליום אחד. בנוסף, כאשר שוכרים רכב ניתן להיות רגועים שמצבו הטכני מצוין, שאין צורך לדאוג לביטוח של הנהג ואף מתאפשר לקשט את הרכב כרצוי (כמובן בהתאם למה שקבעתם מול חברת ההשכרה). כמו כן, מומלץ להשאיר אצלכם את הרכב עבור ירח הדבש, כך שאם חשקה נפשכם לקחת צימר מפנק ובבוקר לצאת לטיול שטח מאתגר, ולו בשביל לפרוק אנרגיה, תזכו ליהנות מרכב מתאים, גם אם ביום יום אתם מחזיקים ברכב משפחתי קטן.

השכרת רכב לחתונה

האצילו סמכויות

ביום החתונה יהיה זה הגיוני אם תחשבו רק על החופה, האורחים ועל המשמעות המרגשת של היום המיוחד. אי לכך אין לצפות שתהיו מפוקסים לגבי התזמון של הריקוד המשותף, סדר הושבת האורחים, המיקום של ההינומה, לקיחת התמונה המשפחתית וכדומה. מכאן שיש למצוא בן משפחה / חבר קרוב שאתם סומכים עליו ולבקש ממנו שיהיה איש הקשר שלכם, ואם ניתן שיטריד אותכם כמה שפחות. על מנת שהוא יוכל לבצע זאת, מראש הכינו רשימה מסודרת של דגשים ותעברו עליה ביחד. כמו כן, מומלץ שאותו "בחור אחראי" יחזיק בסט של בגדי החלפה (כולל ערכת תפירה שמכילה חוט מחט), בשני זוגות כפכפים, במפתח של הרכב וכמובן בקופסה של הטבעות. מה אתם צרכים לעשות? לזכור שאתם חייבים לו ובגדול.

תן וקח

להרים אירוע כגון חתונה מהווה הזדמנות נהדרת לבחון את טיב הקשר, ועל כן התייחסו לכך כאל משימה שחייבים לצלוח. בשלב זה ראוי להבין שלכל אחד יש אידאל אחר ולכל אחד יש דגשים אחרים שחשובים לו. מכאן שזה הזמן לדעת מתי לתמוך בחלום של בן/ת הזוג, לקחת צעד אחורה, לפרגן, להגיע לפשרה ובאופן כללי זה הזמן לפעול ביחד. כאשר תצלחו את שלב ארגון החתונה באופן אידאלי, תזכו לחוש שהחיים ביחד אכן עומדים להיות נעימים ומוצלחים, כי חשוב לשניכם לבוא אחד לקראת השנייה. מכאן שגם אם קיימים חילוקי דעות (וללא ספק יהיו חילוקי דעות), צריך לזהות מתי לעמוד על שלכם ומתי לוותר.

מעתה והלאה

הכי חשוב? לאהוב, לתמוך, להרים, להיות שם אחד בשביל השנייה וכמובן שגם להנות. זה היום של שניכם, יום ששניכם חווים כאחד, אז אל תתעסקו בזוטות, תצלמו תמונות שתשמחו להראות לילדים ותקרעו את הרחבה. המון מזל טוב!