איך לחסוך כסף בתכנון מסיבת הרווקות?

מסיבת הרווקות

לא מספיק שהחתונה גובה מכן עלויות גבוהות, עכשיו אתן אמורות לתכנן את מסיבת הרווקות ולגבות מכל משתתפת סכום נוסף עבור האירוע. החדשות הטובות הן שברוב המקרים, בתום מסיבת הרווקות תישארו עם לא מעט חפצים ואלמנטים שבהחלט יכולתן לא לקנות ובכך לחסוך את העלויות. אז לא, אנחנו ממש לא נמליץ לכן לחסוך על החברה הטובה ביותר שלכן, אבל כן נגלה לכן שאפשר לחסוך בעלויות גם בלי לגרוע מאיכות המסיבה.

לוקיישן

נכון, הלוקיישן הוא חשוב במיוחד, ואם אתן בוחרות להשקיע ממיטב כספיכן על וילה או לופט – לפחות תדאגו שהתמורה שווה את הכסף. אם אתם חשות שהעלות גבוהה מידי עבור השירות, ואתן מקבלות בריכה קטנה ולופט די צפוף, אולי כדאי שתחפשו באזורים פריפריאליים כמו מושבים וקיבוצים משום שהמחירים עשויים להיות הרבה יותר זולים ובתמורה תקבלו בריכה גדולה ומתחם ייחודי למסיבה.

אין לכן תקציב לשכור וילה או לופט? ערכו את המסיבה בבית או בחצר של אחת הבנות והשקיעו בתפאורה ובתוכן. לעיתים הלוקיישן הוא לא הדבר הכי חשוב, אלא התכנים שיועברו במסיבה.

חד פעמי

זה הרגע לומר לכן – אין צורך לרכוש כל כך הרבה חד פעמי! הסתפקו במינימום ורכשו חבילה אחת של מזלגות, חבילת צלחות וכוסות חד פעמיות. אפשר לוותר על לונגים ועל כוסות שמפניה (אבל אל תוותרו על שאטים), וכמובן שאפשר לוותר על סכינים (אלא אם כן אתן מתכננות לאכול מנות מורכבות). אגב, אם אתן מחליטות להשקיע על חד פעמי יקר, קחו בחשבון שזה רק מצטלם יפה, וזה לא בהכרח יהיה הפריט שתרצו לצלם במהלך המסיבה – העדיפו כלים חד פעמיים זולים, והימנעו מכל כלי הוינטג' החד פעמיים והיקרים.

 מסיבת רווקות

קישוטים למסיבה

חשוב להבין שכל הקישוטים שאתן עומדות לקנות למסיבה הם קישוטים שישמשו אתכן פעם אחת, ולאחר מכן כנראה תזרקו אותם לפח או תעבירו הלאה. קודם כל תבדקו בקבוצות ייעודיות למסיבת רווקות למי יש קישוטים למסירה או למכירה במחיר מוזל (אתן אפילו לא צריכות לחפש, בדרך כלל מי שיש לה תמיד מפרסמת בקבוצות הללו). שנית, אל תתפזרו עם הקישוטים – רכשו רק מה שבאמת צריך. אין צורך בעוד שלטים או בעוד בלונים. רכשו קישוטים דומיננטיים וותרו על כל הקישוטים הקטנים, הם לא באמת נחוצים.

אלכוהול

אלכוהול הוא הגורם מספר 1 לבזבוז תקציב המסיבה. עשו רשימה מסודרת של האלכוהול הרצוי, ובררו מול הבנות מי שותה מה, וכמה היא אוהבת לשתות. אתן לא רוצות שבתום המסיבה יישארו לכן בקבוקים סגורים, לכן מראש ערכו רשימת אלכוהול באופן מושכל.

 

מסיבת רווקות לא חייבת להיות כל כך יקרה, ובהחלט אפשר לחסוך בעלויות ולערוך מסיבה מושקעת בסכומים נמוכים יותר. תכנון נכון והיערכות מוקדמת תאפשר לכן לצלוח את המשימה. בהצלחה!