חתונה בחצר: המדריך לארגון חתונה ביתית

חתונה בחצר

במקום ארגון חתונה קלאסית באולם אירועים, בוחרים זוגות לקיים חתונה ביתית ואינטימית בחיק המשפחה והחברים. עם זאת, מדובר בחתונה אשר דורשת לא מעט הכנות, ועל כן במדריך הבא נציג את כל השלבים לצורך ארגון חתונה ביתית מושלמת ובלתי נשכחת.

כיצד תוכלו לארגן את חתונות החלומות אצלכם בבית? הכול מתחיל ונגמר בבחירת הספקים

זוגות רבים בוחרים בשנים האחרונות להפיק אירוע חתונה בחצר הבית, במקום באולם אירועים. מדובר באווירה אינטימית ומרגשת יותר אשר מאפשרת לזוגות להתחבר לטקס ולקיים אירוע סולידי. עם זאת, ארגון של חתונה בחצר מתחיל בראש ובראשונה מיצירת קשר עם ספקים אשר באמצעותם ניתן יהיה להפיק את יום החתונה, מבלי להתפשר על הסטנדרטים – גם כאשר מדובר בחתונה בחצר הבית. הספקים החשובים ביותר עמם חשוב ליצור קשר עוד בשלב ההתחלתי הם מפיק אירועים, חברה המאפשרת לשכור פריטים (למשל השכרת מיקסר לניגון מוזיקה לרווחת האורחים, כך שתוכלו להפעיל את המיקסר בעצמכם בשלב הראשון של החתונה ולאחר מכן לקבל שירות של דייגי מקצועי אשר יקפיץ את האורחים ברחבה) וכמובן שירותי קייטרינג לאירועים. את רשימת הספקים המלאה ניתן לבחון דרך אתרי מתחתנים אשר מאפשרים ליצור קשר עם ספקים מובילים אשר זכו להמלצות מצד זוגות אשר החליטו להתחתן בחצר הבית.

חתונה בחצר

ארגון חתונה בחצר מא' ועד ת' – כך תעשו זאת על הצד הטוב ביותר

במידה והחלטתם להפיק חתונה ביתית, יש לבחון את השטח של החצר והבית ובהתאם לכך להתאים את מספר האורחים. לרוב, חתונות בבית הן מצומצמות יותר ולכן חשוב להיות מדויקים ולבצע אישורי הגעה דרך חברים משותפים או דרך אפליקציה ייעודית. בנוסף, חשוב לתכנן את האירוע בהתאם לתקופה – חתונה בתקופת הקיץ מחייבת השכרה של ציוד אשר כולל שולחנות מעוצבים לחתונה, כיסאות, מאווררים ומזגנים ניידים – לנוחות האורחים. במידה והאירוע נערך בחורף, השכירו אוהל אותו ניתן להקים בחצר, ובכך ליצור מרחב נעים ומוגן מפני מזג האוויר. נדבך משמעותי מהפקה של אירוע בחצר נוגע גם לתאורה מתאימה, ועל מנת להכניס חמימות ניתן לבצע רכישה של נרות גדולים וכן גופי תאורה, לצורך יצירת תאורה נעימה אך גם פרקטית.

שימו לב שחתונות מסוג זה עשויות להיות מלוות באישורים, ולו בשל כמות האורחים הגדולה. מוטב לוודא זאת מבעוד מועד, ולברר מהם האישורים הנדרשים לכם.

כיצד תוכלו לשדרג את החתונה הביתית בקלות?

דרך מצוינת לשדרוג של חתונה ביתית היא באמצעות הקמה של לוח עם תמונות שלכם כבני זוג, וכן מתנות קטנות אותן יוכלו האורחים לקחת בסיום האירוע. אם אתם מתכננים להתחתן ביום שישי בצהריים, ניתן להעניק מתנה בדמות חלות לשבת או נרות שבת. הכרת תודה לאורחים אשר הגיעו היא דרך מצוינת לשדרוג, כמו גם הקמה של קיר צילום דקורטיבי אשר על גביו ניתן להצטלם ולהעלות תמונות לרשתות החברתיות. והכי חשוב: קחו נשימה עמוקה, חשבו על כל פרט ובעיקר – תיהנו מכל רגע!