שולחנות מעוצבים בחתונה: לא תאמינו מה אפשר לעשות באמצעות סידורי בלונים!

החתונה שלכם ממשמשת ובאה ואם פעלתם בחכמה וחסכון: בוודאי החלטתם לעצב את שולחנות החתונה באופן עצמאי.

כיום מעצבים בתחום האירועים גובים כמה אלפי שקלים על סידור ועיצוב שולחנות, ולכן חשוב לדעת כי עם מעט תושייה ויצירתיות ניתן לעצב לבד את השולחנות ואף את חלל האירוע ולעשות זאת בצורה יפה במיוחד.

עיצוב מרכזי שולחן יכולים להתבצע באמצעות מספר אלמנטים כמו עציצים גדולים, סידורי פרחים, נרות, חלוקי נחל ושלל אלמנטים יצירתיים.

עם זאת סידורי בלונים על גבי מרכז שולחן יכולים להפוך כל חלל וכל שולחן באירוע לחגיגה שלמה, קלאסית או אפילו צבעונית שקשה יהיה להסיר ממנה את העיניים.

בלונים לחתונה

אז אילו רעיונות ישנם לעיצוב שולחן באמצעות סידורי בלונים?

בלונים בצורות

אחד הטרנדים שהפכו לוהטים בעיצוב שולחנות לחתונה הוא עיצוב באמצעות בלונים בצורות שונות. כים ישנם בלונים במגוון צורות של פרחים, לבבות, קופידונים, ושאר סמלים ועיצובים רומנטיים שיכולים להיות מוצבים על מרכז שולחן ולהפוך כל שולחן, בין אם מדובר בשולחן אוכל לשולחן בופה ומתוקים, לאזור רומנטי צבעוני ומעניין במיוחד.

שילוב צבעים

שילוב צבעים הנעשה על ידי בלונים איכותיים מלאים בהליום הופך שולחן מרכזי, עמדת בופה כמו גם שולחנות וכסאות  לחגיגה של ממש! כיום אפשר לשלב שלל בלונים בצבעים שונים כמו אדומים ולבנים, וורודי וסגולים, בלונים ירוקים עם לבנים ושלל צבעים נוספים.

זרים צבעוניים

זרים למרכז שולחן אינם חייבים להיות עשויי פרחים. כיום ישנם זרי בלונים מדהימים שניתן להניח על השולחנות באירוע תוך שהם הופכים לחלק מרהיב ואינטגראלי בעיצוב. כדי לשלב את זרי הבלונים בעיצוב אשר בחרתם: חשוב להחליט על צבעים שמתאימים לסגנון האירוע, כמו למשל זרים לבנים ושחורים לאירוע אלגנטי, זרים בצבעי סגול מבריק לאירוע בסגנון חדשני וזרים אדומים ולבנים לאירוע רומנטי במיוחד.

שערי כניסה

עוד בעיצוב באמצעות בלונים, ניתן להוסיף שערים לאירוע העשויים בלונים. את השערים מצבים בדרך כלל בכניסה לחלל האירוע או אפילו ליד שולחנות הבופה וליד כיסא הכלה. כיום ישנם שערים מדהימים עשויי בלונים במגוון צבעים ועיצובים.

סידורי בלונים לחתונה

למה צריך לשים לב בעיצוב החלל שבו אתם מתחתנים?

כאשר אתם מעצבים את החלל בשלל אלמנטים כולל גם בבלונים, שימו לב כי החלל מעוצב בצורה הרמונית. נסו כמה שילובי צבעים עוד לפני שאתם רוכשים את האביזרים השונים ובדקו כיצד הם משתלבים אחד עם השני. ניתן לנסות את השילובים באמצעות התאמה של מפות, בדים, קשת צבעים ושאיבת רעיונות ממגזינים או מהאינטרנט.

כאשר אתם מעצבים את החלל לחתונה שלכם, רצוי לקבל שרטוט על נייר של האולם ולאחר מכן להחליט היכן תרצו להציב כל אלמנט עיצובי. בכך תוכלו לעשות 'סדר בדברים', לדעת לאן כל אלמנט עיצוב שייך וגם לחסוך בעלויות של רכישת חפצים וקישוטים מיותרים.

עוד חשוב לשים לב כי אתם לא מעמיסים יותר מידי אלמנטים במרחב ונסו להתמקד בקונספט אחד שילווה את העיצוב שלכם, לדוגמא: אם בחרתם בפרחים מלאו את החלל בפרחים צבעוניים ונסו לא לשלב אותם יחד עם אביזרים שונים בעיצוב. אם בחרתם בבלונים לעיצוב האירוע, וודאו כי הם מהווים את הקונספט המרכזי וכי באמצעותם ניתן להפוך את החלל למלא ומיוחד.

לסיכום, עיצוב חלל חתונה לבד היא משימה שיכולה להיות כיפית, מאתגרת אך בעיקר חסכונית. מצאו ובחרו את האלמנטים שאתם מתחברים אליהם, בצעו השוואות מחירים בין הציוד שאתם רוכשים לעיצוב המקום, ובכך תוכלו לייצר חלל נפלא, תרהיב, מקורי ומתאים לחתונה שלכם!