איך לטפח את העור לפני אירוע? מדריך מיוחד!

קפסולות קולגן

כל אחד רוצה להיראות במיטבו באירוע. כדי להכין היטב את העור, מומלץ לנקוט במספר פעולות בסיסיות. מהן? במדריך מיוחד זה טיפים מנצחים לצורך יצירת עור זוהר ומלא ברק – רגע לפני האירוע.

לטפח את העור באופן קל ופשוט לקראת האירוע – כל אחת יכולה

אם בעבר טיפולי קוסמטיקה וטיפוח היו טיפולים אגרסיביים למדי, כיום ניתן לראות כיצד תחום הביוטי התפתח בצורה משמעותית ומאפשר לכל אישה להיראות במיטבה ביום חגה. אם בדיוק הוזמנת לאירוע או שאת בעצמך בעלת השמחה, זה הזמן להכין את העור בצורה נכונה לאיפור – כך שתוכלי להיראות במיטבך, ממש כמו הכוכבות הגדולות בהוליווד. סוד ידוע בקרב הכוכבות הוא שימוש בתוספי תזונה, וזאת בשל העובדה כי מדובר במוצרים משלימים בעבור יצירת מראה עור זוהר ובוהק. אחד מתוספי התזונה לטיפוח הוא קפסולות קולגן, המסייע לצורך טיפוח עמוק של עור הפנים. מדובר בקפסולות אותן נוטלים באופן יומיומי, ללא תופעות לוואי  ועם שימת דגש על שיפור המרקם של עור הפנים.

תזונה נכונה כחלק מטיפוח עור הפנים

נוסף לקולגן, ניתן בהחלט להתייעץ עם תזונאית לגבי תוספי תזונה כמו ויטמין C המעודדים את חידוש התאים בעור הפנים, מתוך מטרה לספק לעור את המינרלים החיוניים לו לצורך יצירה של מראה עור חלק ובריא. תזונה נכונה מהווה את הבסיס לטיפוח עור הפנים לפני האירוע ובכלל, וזאת בשל העובדה כי מזון מטוגן לדוגמא עלול להוביל להופעה של פצעונים על עור הפנים.  הקפידי לשטוף היטב את הפנים בבוקר ובלילה כמו גם להרבות בשתייה של מים – תרופת קסם אשר גורמת לעור להיראות בוהק וחיוני.

שגרת טיפוח נכונה לפני אירוע: לגזור ולרשום

מומלץ לפני האירוע שלא לבצע טיפולים פולשניים בפנים, בשל האדמומיות כמו גם הפצעים אשר עלולים להופיע בסיום הטיפול. זה הזמן לקבוע פגישה אצל הקוסמטיקאית האישית ולבצע דרכה רכישה של מוצרי קוסמטיקה ייעודים לעור הפנים שלך, תוך שימת דגש על התאמה לסוג העור שלך. אם העור שלך לדוגמא יבש, שימוש במסכות עשירות בלחות מהווה חלק בלתי נפרד מטיפוח עור הפנים. סדר שימוש בשגרת הטיפוח בכללי ולפני אירוע מבוסס על הסרת איפור, ניקוי עם סבון, מי פנים, סרום, קרם עיניים, קרם פנים ושמן פנים. נוסף לכך, הקפידי פעם בשבוע להשתמש במסכה איכותית לעור הפנים, והימנעי ככל האפשר מחשיפה לאור השמש. חשופה שאינה מבוקרת לאור השמש עלולה להוביל לפיגמנטציה כמו גם להתקלפות של העור, ורגע לפני האירוע מדובר בסיטואציה שאף אחת לא רוצה להתמודד איתה.

לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו תוכלי לשמור על שגרת טיפוח נכונה ומותאמת אישית, לא רק ליום האירוע אלא גם כדי שתוכלי להרגיש במיטבך, בשל היותו של עור הפנים כרטיס הביקור שלך.