הקישוטים שישדרגו את יום ההולדת שלכם

יום ההולדת שלכם מתקרב: הכנתם רשימת מוזמנים, בחרתם עוגה מושקעת ואפילו דאגתם למשחקי גיבוש מהנים, אבל מה לגבי הקישוטים? יום הולדת מוצלח הוא יום הולדת צבעוני, מקושט ומשמח, לכן בכל חגיגת יום הולדת חשוב לעצב את חלל המסיבה באופן שמתאים לאירוע. ריכזנו בעבורכם רעיונות לקישוטים שישדרגו את מסיבת יום ההולדת שלכם. שנתחיל?

קישוטים ליום הולדת

בלונים

יום הולדת ללא בלונים? אין כזה דבר! בלונים הם הקישוט המשמעותי ביותר בחגיגה, הם משמחים, צבעוניים ומשדרים אווירה ייחודית וחגיגית. את הבלונים ניתן לתלות בכל רחבי הבית, לפזר על הרצפה ואפילו לתלות מסביב לכיסא יום ההולדת. מעבר לבלונים הססגוניים והקלאסיים, תוכלו לרכוש בלונים מסוגים נוספים. כך למשל, בלונים מעוצבים וגדולים, עליהם מתנוססים שלל כיתובים שמתאימים למאורע, תוכלו לקנות בקליקטוי במחירים שווים לכל כיס.

שלט הכוונה למסיבה

גרים בבניין? חוגגים את יום ההולדת בפארק? אחד הדברים החשובים והחיוניים ביותר הוא שלט הכוונה למקום האירוע. אם החגיגה עתידה להתקיים בדירתכם, כדאי לתלות שלט על דלת הדירה ואפילו בלובי הבניין, אם החגיגה נערכת במתחם בילויים, הכינו שלטי הכוונה באזור המתחם על מנת שכל המשתתפים יוכלו להגיע מבלי להסתבך בדרך. כמו כן, את שלט ההכוונה כדאי לעצב, לקשט ולצבוע בצבעים ססגוניים, כשחשוב להקפיד שהכיתוב על גבי השלט יהיה ברור ומובן.

דגלונים צבעוניים

שרשרת דגלים שנמתחת מצד אחד לצד השני מהווה קישוט מדליק במיוחד ליום ההולדת! ניתן לרכוש שרשרת דגלים מוכנה, אך אם תרצו, תוכלו גם להכין אותה לבד. כל מה שתצטרכו זה חבילת בריסטולים צבעוניים, חוט בד, מספריים ומחורר.

פיניאטה

פיניאטה מגיעה בשלל צורות וצבעים, וניתן למלא אותה בשוקולדים וסוכריות. הפיניאטה היא לא רק קישוט, אלא גם משחק, כך שבמהלך יום ההולדת תוכלו להזמין את כל המשתתפים (כל אחד בתורו) לחבוט בפיניאטה, כשלעיניהם כיסוי עיניים, ומי שמצליח לפגוע, יקבל את כל הממתקים שבתוכה.

שרשראות הוואי

מסיבה משמחת היא מסיבה שבה כל המשתתפים לבושים ומקושטים בהתאם, לכן מומלץ לרכוש מגוון שרשראות הוואי ולחלק לכל המוזמנים בכניסה ליום ההולדת. ניתן למצוא שרשראות הוואי בחנויות צעצועים שונות ואפילו ברחבי הרשת. אגב, אם שרשראות הוואי לא רלוונטיות בעבורכם, תמיד תוכלו לרכוש כובעי יום הולדת צבעוניים ומחודדים.

שלטים לסלפי

אחד הטרנדים הבולטים במסיבות ואירועים בשנים האחרונות אלה שלטים מדליקים לצילומי סלפי (וגם לצילומים רגילים). השלטים יכולים להיות מצחיקים, למשל שפמים או משקפיים, ויכולים להכיל משפטים מדליקים כמו: "הגעתי רק בשביל האוכל", "חוגגים לדנה", "אין חגיגה בלי עוגה" וכו'. למרות שניתן למצוא את השלטים הללו בחנויות השונות, תוכלו גם להכין אותם בעצמכם ולבחור את המשפטים שייכתבו עליהם.

אהילי נייר

אהילי נייר צבעוניים יכולים לשדרג את חלל החגיגה באופן משמעותי. לא רק שהם מעניקים צבעוניות אלא שהם מרהיבים ביופיים וניתן להשתמש בהם בשנית גם בחגיגות נוספות (ואפילו בחג סוכות!).

 

יש לא מעט רעיונות לקישוטים מדליקים שיכולים לשדרג את יום ההולדת שלכם בקלות! כל שעליכם לעשות הוא לרכוש את הקישוטים האהובים עליכם, ולהתחיל לעצב את החלל. מזל טוב!