קנאביס בחתונה? כך תעשו את זה נכון

חתונות קנאביס הפכו בשנים האחרונות לחתונות קונספט פופולאריות. אמנם הפופולאריות שלהן היא בעיקר בחו"ל, אך יש לא מעט זוגות ישראלים שאימצו את הקונספט ומילאו את האירוע שלהם בעוגיות קנאביס, בר ג'וינטים ועוד. הצלחנו לסקרן אתכם? כל הפרטים בכתבה שלפניכם.

איך מארגנים חתונת קנאביס?

כדי לארגן חתונת קנאביס על הצד הטוב ביותר, כדאי לתכנן מבעוד מועד את הדרכים שבהן תגישו את הקנאביס לאורחים. האם זה יהיה באמצעות ג'וינטים מגולגלים? האם תעדיפו להעביר בין האורחים וופורייזר נייד לאידוי החומר? האם תבחרו להקים עמדת קנאביס מעוצבת? או שמא תבחרו בעוגיות ומאכלים המכילים קנאביס? לאחר שתחליטו מהן הדרכים שבהן הקנאביס יוגש לאורחים, תוכלו לאמוד את כמות החומר שתצטרכו ואת כל העזרים החיוניים כדי להוציא את הרעיון לפועל. נוסף לכך, אל תתפשרו על בחירת הספק והקפידו לוודא שהקנאביס שאתם עומדים לרכוש יהיה איכותי.

אחד האתגרים בתכנון חתונת קנאביס טמון בעובדה שקנאביס אינו חוקי, מה שעשוי להפוך את הארגון למעט מאתגר, יחד עם זה, לא חייבים להצהיר באופן פומבי שמדובר בחתונה מסוג זה. תכננו את האירוע, ותפתיעו את האורחים במעמד החתונה עם מגוון רחב של זני קנאביס ואביזרי עישון. כמו כן, ייתכן והרעיון לא יתקבל בעין יפה בקרב הדודים והדודות כמו גם הסבים והסבתות – קחו את זה בחשבון.

קנאביס בחתונה

העניקו לחתונה את האווירה הרצויה

חתונת קנאביס לא חייבת להיות חתונה סטלנית, אבל מאוד מומלץ להוסיף אלמנטים שיעשירו את האווירה, למשל זר כלה שעשוי מפרחי קנאביס, טיפים לעישון קנאביס שיונחו על שולחנות האורחים, עוגות קנאביס אישיות שיחולקו במהלך קבלת הפנים או אפילו מתנה לכל אורח (כמובן לא לילדים) – ג'וינט אישי! חשבו על דרכים יצירתיות לעצב את מתחם האירוע בהתאם לקונספט שבחרתם.

ארגנו בר ג'וינטים

הדרך הטובה ביותר לדאוג שכל האורחים יבחינו בקנאביס, היא להציב עמדת ג'וינטים המכילה מגוון רחב של זני קנאביס שונים, ניירות גלגול, גריינדרים, מקטרות עישון, באנגים ואביזרים מדליקים ושימושיים שיסייעו לאווירה ולצריכת החומר. איישו את העמדה בברמן שמבין עניין, ותנו לו להשליט סדר בבר המיוחד שיצרתם, להכין קססות ולגלגל ג'וינטים לאורחים. אין ספק שזו הולכת להיות אטרקציה ייחודית באירוע שלכם, וכזו שידברו עליה עוד הרבה מאוד זמן.

אגב, תוכלו לאבזר את העמדה במגוון רחב של קוקטיילים שמשתלבים עם הקנאביס, מה שעשוי להעשיר את החוויה של האורחים בחתונה שלכם.

 

מעוניינים לארגן חתונת קנאביס? מצאו את הספק האידיאלי ביותר בעבורכם, זה שיספק לכם חומר איכותי בכמות גדולה, ובמחירים משתלמים. תכננו את הדרכים שבהן תגישו את הקנאביס (עוגיות ומאכלים המכילים את החומר, וופורייזרים, עמדת ג'וינטים וכו') וערכו רשימה של כל הדברים שאתם זקוקים להם בכדי לצלוח את האירוע. כמו כן, אל תשללו "אפטר פארטי", כי אחרי כל הג'וינטים שהאורחים שלכם יעשנו, הם וודאי ירצו להמשיך את המסיבה עד אור הבוקר. מזל טוב!