שיפור מראה השיער לפני אירוע: כך תעשו את זה

כל אחת רוצה שיער שופע ובריא, וזאת מאחר והשיער הוא הכתר של כל אישה. כאשר השיער נראה יבש, פגום וחלש הוא משפיע לא רק על הנראות אלא גם על התחושה האישית, וכאשר משלבים אירוע בדרך – מדובר בהזדמנות מעולה לשפר את המראה לטובת לוק בלתי נשכח. כיצד תעשו את זה? להלן מספר שיטות בהן ניתן להיעזר:

שימוש בשמן קיק

אם אתן סובלות מנשירת שיער ובהתאם לכך גם מראה שיער חלש ופגום, יש כמה שיטות שיכולות לסייע בהצמחת שיער לנשים וזאת ע"י שימוש בתכשירים ייעודים, כמו למשל שמן קיק. מדובר בשמן החודר בקלות אל עור הקרקפת ומזין אותו, ובהתאם לכך גורם מעודד את צמיחת השיער מחדש בעקבות הרחקה של חומרים מזיקים כמו למשל אבק ולכלכוך המזיקים לשורש השיערה. את השמן ניתן לרכוש אונליין אצל חנויות מתמחות במחיר נגיש לכל כיס, כחלק משגרת הטיפוח אותה צריך לבצע לפני האירוע.

שינוי שגרת החפיפה

לחפיפה של השיער יש משמעות אדירה מבחינת הנראות שלו. כאשר סוחטים את השיער בצורה אגרסיבית מדי במקלחת או באמצעות מקלחת, השיער נשבר ובהתאם לכך גם נגרם לו נזק. לפני האירוע חשוב להקפיד על שגרת חפיפה חדשה הכוללת קודם כל מניעה של שפשוף חזק מדי לשפשף את השיער באופן עדין ככל האפשר באמצעות חומרים ייעודים המותאמים לסוג השיער. בנוסף לכך, כאשר יוצאים מהמקלחת יש לייבש את השיער באוויר הפתוח ולאחר מכן למרוח על קצוות הידיים סרום שמעניק גם לחות המעניק לחות ובהתאם לכך יוצר מראה מבריק, כאשר השיער מתייבש. טכניקה זו של ייבוש באמצעות תכשיר ייחודי יכולה לסייע מאוד לטובת חיזוק השיער ובמקביל גם יצירת מראה בוהק ורענן, לקראת האירוע.

תוספי תזונה

לעיתים, תופעה של נשירת שיער כמו גם שיער יבש ופגום נגרם בעקבות חוסרים תזונתיים. כחודשיים עד שלושה לפני האירוע רצוי להתחיל להשתמש בתוספי תזונה ייעודים, תוך שימת דגש על תוספים עם ריכוז גבוה של ביוטין, חלבון ואבץ אשר הם אבני הבנייה של השיער. שימו לב לבצע רכישה של תוסף ייעודי רק מחברה מובילה בתחומה ובעלת ניסיון בתחום, ולא להתפתות לרכישה של תוסף שאינו מוכר או שאינו מאושר לשימוש ע"י משרד הבריאות.

שיפור מראה השיער לפני אירוע: כך תעשו את זה

טיפול קרטין

טיפול באמצעות קרטין הוא טיפול משקם אותו מבצעים אצל ספר מקצועי בלבד. במסגרת הטיפול מורחים על השיער כמות גבוהה של חומר קרטין  וזאת מתוך מטרה לשקם את סיב השיער וכן לעודד את הצמיחה המחודשת, באמצעות החדרה של החומר לקרקפת ולשיער. מדובר בטיפול מצוין בעבור נשים שסובלות משיער יבש ופגום אבל חוששות לבצע טיפול כימי, וזאת בשל העובדה כי טיפול זה אינו מחליק את השיער אלא רק נועד לשקם אותו. מאחר ותחום זה הינו תחום פרוץ בו עוסקים לא מעט חובבים, רצוי לפני לבחון היטב את החומרים בהם משתמש הספר וכן לאתר ספר מקצועי ובעל ניסיון שיכול גם לספק המלצות מצד לקוחות לגבי הטיפול אותו הוא מעניק לטובת שיקום שיער פגום ויבש.

גזירת קצוות

דווקא הדברים הקטנים הם אלו שיכולים לחולל את ההבדל, בייחוד כאשר מדובר בתהליך של שיקום שיער לפני אירוע. על כן, רצוי לגזור את הקצוות של השיער באופן עצמאי או ע"י הספר, מתוך מטרה לעודד את הגדילה המחודשת. קצוות מפוצלים גורמים גם למראה יבש אבל גם מונעים מהשיער לגדול, ועל כן תספורת טובה לפני האירוע היא חיונית לטובת הליך שיקום אפקטיבי.

לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכן כאן גם אתן תוכלו לשקם את השיער וליצור מראה מרשים, בריא ורענן. כל מה שצריך הוא לעקוב אחר ההוראות, להימנע משימוש במכשירים פולטי חום לפני האירוע וכן לדאוג לאי חשיפה של השיער לשמש וכן שימוש בתכשירים ייעודים שיכולים לסייע לכן ליצור תמהיל טיפוח אפקטיבי רגע לפני האירוע החשוב שלכן.