בעלי אולם אירועים? אתם צריכים ספק אינטרנט לאולם שלכם!

אולם אירועים, הוא מסוג העסקים שעובדים עם ספקים רבים. הפעילות המוצלחת לאורך זמן, היכולת לשרוד עסקית וגם להתבלט בתחרות על הלקוחות ולצמוח, תלויה בין השאר בבחירה חכמה של ספקים איכותיים כאלה. חיבור לרשת האינטרנט אולי איננו הדבר הראשון שעליו חושבים בהקשר זה, אך הוא בכל זאת חשוב מאוד. מדוע? וכיצד תבחרו בספק טוב?

עבור הצוות וההנהלה

חיבור אינטרנט טוב, דרוש קודם כל לשם התפעול השוטף של העסק. הדבר מתבטא בכך שהעובדים וההנהלה ישתמשו בו למגוון מטרות – תכתובת אימייל מול לקוחות וספקים, תקשורת ישירה באמצעות ועידת וידאו (עם כלים כמו Zoom), בקרה על אתר אולם האירועים, על עמוד העסק ברשת חברתית ועוד. חיבור אלחוטי, יאפשר לכם לחבר כל גורם בעסק לאינטרנט בקלות, מכל נקודה ברחבי המבנה ומכל התקן מחשוב עם דפדפן.

עבור האורחים

חיבור אינטרנט טוב, הוא גם ערך מוסף שניתן להציע למשתתפי האירועים שנערכים באולם. מדובר בשירות נפוץ למדי. כך שמחד, חשוב שתספקו אותו ושהוא יאפשר לכל הפחות את המינימום (זמינות רצופה של החיבור). מאידך, מומלץ שתספקו אותו ברמה גבוהה. משמע – זמינות קבועה, איכות חיבור גבוהה תמיד ויכולת חיבור אלחוטית לאינטרנט, מכל האזורים בהם הלקוחות נמצאים. בכדי לממש זאת, itc ספק אינטרנט שיוכל לסייע לכם מאוד. החברה מציעה בין השאר שירות בשם פרימיום Wi-Fi לעסקים. זו היא רשת אלחוטית מהירה, איכותית ומאובטחת.

לשם הקמתה, תוכלו לקבל גם ליווי צמוד, סיוע בתכנון ובהתקנה וכמובן תמיכה לכל אורך השימוש ברשת.

בעלי אולם אירועים? אתם צריכים ספק אינטרנט לאולם שלכם!

עבור השיווק

בעזרת רשת ה-WiFi ועמוד נחיתה מיוחד, תוכלו לאסוף מידע על הלקוחות לשם השגת לידים חמים. גם עצם העובדה שתציעו חיבור אלחוטי איכותי במיוחד, תתרום לקידום המוניטין שלכם. אירועים נוטים להיות רבי משתתפים ולכן, כל אירוע כזה שמשאיר רושם טוב, מוביל לגל של "שיווק מפה לאוזן" על ידי אותם לקוחות מרוצים.

בכדי להשלים את התמונה

חיבור לרשת האינטרנט איננו סוף הסיפור. סביב השימוש ברשת זו, יש עוד דברים אשר דורשים טיפול. מה לגבי אבטחה? כיצד מונעים נזקים, מהיתקלות באתרים ותכנים מסוכנים? כיצד מגנים על התקשורת עצמה? כיצד מחברים לאינטרנט מערכות נוספות דוגמת מצלמת אבטחה? בתור ספק  itcמציעה פתרונות גם להיבטים כאלה ונוספים. זו היא עוד סיבה, מדוע חשוב לבחור ספק מסוג זה בתשומת לב. לא הייתם רוצים לקבל כל סוג שירות כזה, מספק אחר. מוטב לצמצם את הספקים (מהם במילא יש לכם לא מעט) לרשימת ספקים קטנה ואיכותית.

כיצד בוחרים ספק איכותי?

בחירת ספק אינטרנט איכות לאולם אירועים איננה דבר מסובך מדי, אם כי היא דורשת הקדשת זמן ומחשבה. במבט כללי, אלה השלבים שדרושים לשם כך:

הגדרת חוסרים וצרכים

להבין מה חסר לכם כרגע מבחינה זו ומה עוד דרוש או יידרש בעתיד הקרוב.

להגדיר דרישות מינימום

לסכם זאת לעצמכם במונחים טכניים וברורים, אשר יהוו בסיס מעשי לבחירת הפתרון.

לגבש ולמיין רשימת ספקים

לגבש רשימת ספקי אינטרנט דוגמת חברת itc, שאתם מתרשמים מרמתם הגבוהה. לחקור מעט לגבי כל ספק, כך שתוכלו להתחיל למיין את הרשימה. שימו לב במיוחד למידע וחוות דעת, אשר מסייעים להעריך מוניטין, אמינות ואיכות שרות ותמיכה.

השוואה ובחירה

השוואת חבילות ומחירים ובחירה חכמה.

לסיכום

לכל אולם אירועים מומלץ מאוד שיהיה חיבור אינטרנט איכותי, אשר מקבלים מספק אמין ברמה גבוהה.