מתכוננים ללידה? אלו אביזרי התינוקות שיכולים לעזור לכם

אם אתם מתכוננים ללידה, כדאי שיהיו לכם מספר אביזרים שיקלו מאד על גידול התינוק החדש. כידוע, תינוק זקוק לכל תשומת הלב שלכם, לטיפול הטוב ביותר ולהשגחה צמודה. כיום יש מגוון מוצרים שימושיים להורים אשר יכולים להפוך את החוויה של לידת להרבה יותר קלה. אז באיזה מוצרים מדובר? הנה כמה דוגמאות:

משאבת חלב

חשוב שתדעו כי משאבת חלב היא כלי שימושי לאימהות מניקות. המשאבה עוזרת לאימהות מניקות להפיק חלב, היא מספקת שימושיות בעת האכלת התינוק ומאפשרת שאיבה מושלמת עבור מי שצריכה לשאוב חלב, לקחת אותו בבקבוק או לאחסן אותו במקרר לתזונת התינוק. משאבת חלב נועדה לחקות את היניקה הטבעית של התינוק וכדאי לבחור מכשיר שעוצב בצורה נכונה עם טכנולוגיה מתקדמת לשאיבה חלקה ונוחה. השאיבה תאפשר האכלה נוחה של התינוק וגם ייצור חלב בצורה טובה.

כאשר אתם בוחרים משאבה בחרו מוצר שקט וחזק ידידותית למשתמש וכזה שמותאם אישית לאם, בחרו מוצר קל משקל שאפשר לקחת לכל מקום. בחרו משאבת חלב ביתית המספקת שאיבה חזקה ללא כאב בתוספת התאמה של קצב שאיבה אישי על פי הצרכים והיכולת.

בחרו משאבה שמאפשרת זרימת חלב נוחה וגם כפולה עבור מי שרוצה לשאוב בקצב כפול. כיום יש מוצרים אשר מגיעים עם תיק נשיאה שימושי, רפידות הנקה ושאר אביזרים לשאיבת חלב הרבה יותר ידידותית ונוחה.

מתכוננים ללידה? אלו אביזרי התינוקות שיכולים לעזור לכם

מכשיר אינהלציה אולטרא סוני

לא מעט תינוקות ופעוטות חווים קשיים בנשימה כאשר הם מגיעים לעולם, לכן רבים בוחרים מכשירי אינהלציה אולטרא סוני אשר מכניס חמצן לריאות ומקל על בעיות בנשימה. בחרו מכשיר שפועל ללא צורך בחשמל ומקל על הנשימה ופועל באמצעות טכנולוגיית שאיפה ממברנה המקלה על בעיות נשימה או אף סתום. כדאי לבחור מכשיר אינהלציה איכותי עם סט אביזרים כמו מסיכה לילדים ופומית נוחה לתינוקות ופעוטות. בחרו מכשיר איכותי ומתקדם אשר מונע נזילות ומאפשר פעולה קלה ונוחה. בחרו מכשיר שפועל על סוללות, קל לנשיאה וכזה שמאפשר שימוש ידידותי  ונוח.

מכשיר טנס להקלה על צירים

כל מי שמתכוננת ללידה יודעת שצירים הם שלב כואב במיוחד לפני הלידה (וכאן מספר טיפים להכנה ללידה ראשונה). מכשיר טנס יכול להקל על צירי לידה והוא מקל על כאב בזמן לידה על ידי שליחת פולסים שמעכבים כאבים. טנס הוא מכשיר שמרפה שרירים תפוסים, מקל על כאבים, מקל על כאבי רגליים וכאבי גב ומסייע גם אחרי הלידה להתמודד עם כאבי רגליים, כאבי גב ובצקות. המכשיר פועל ללא תופעות לוואי ונשים נעזרות בו לשיפור זרימת הדם, עיסוי, שיכוך כאבים ושאר פעולות מקלות וחשובות.

חזיית הנקה

חזיית הנקה היא מוצר נוסף וחשוב לנשים לפני ואחרי לידה. מדובר על חזייה שתומכת בקונוסים של משאבת חלב ומאפשרת שאיבה מהירה ופשוטה יותר. באמצעות החזייה אפשר לשאוב חלב ולבצע מגוון רחב של פעולות ולהנות מכך שהקונוסים של משאבת החלב לא יזוזו ממקומם. בחרי חזייה איכותית בלבד מבד נושם ונעים למגע ותוכלי לעבור את ההנקה על הצד הטוב ביותר.

בחרי מוצרים ללידה שיהיו איכותיים בלבד והחוויה עצמה תהיה הרבה יותר קלה ונוחה.