אפקטים לחתונה: כך תשדרגו את האירוע שלכם!

תכנון חתונה יכול להיות פחות מעיק ומתסכל בעיקר אם אתם מוצאים את הקונספט הנכון שילווה את החתונה שלכם, ובעיקר אם הצלחתם להבין מהי הדרך אשר באמצעותה תוכלו להפוך את היום החשוב בחייכם למסיבה שגם אתם וגם האורחים שלכם יזכרו לשנים ארוכות.

אחת הדרכים לשדרג חתונה היא באמצעות אפקטים ושלל מוצרים שהופכים את רחבת הריקודים ובכלל את הלוקיישן שבו בחתרם להתחתן למקום מלא הפתעות וריגושים.

בלונים לחתונה

אז אילו אפקטים ישנם לאירוע מושלם? כל ההצעות בהמשך.

כיום ישנן שלל אפקטים מרהיבים לאירוע שמתאימים לשלל רגעים בחתונה שלכם החל מקבלת הפנים, בטקס החופה, ועד לריקודים עם החברים והמשפחה. בין האפקטים:

זיקוקים

באם אתם מחפשים אחר אחד הפריטים השווים ביותר אשר הופכים אפקטים לחתונה למדהימה, יש בראש ובראשונה להכיר את הזיקוקים. זיקוקים היא דרך נהדרת לסגור את טקס החופה שמתקיים תמיד עם שבירת הכוס. כיום ניתן באמצעות חברות המתמחות בשיגור זיקוקים לאוויר ליהנות משלל זיקוקים רומנטיים שיתעופפו בבטחה לאוויר בכל שלב באירוע – מה שיצור אפקט מלהיב ומפתיע במקום תוך קבלת שלל צבעי הקשת הזוהרים בשמיים רק עבורכם.  בנוסף ישנם גם זיקוקים יפיפיים לרחבה שיכולים לזהור בבטיחות בזמן הסלואו הראשון שלכם.

זיקוקים לחתונה

כדורים פורחים ומוארים

עוד ניתן ליהנות בזמן החופה מכדורים פורחים יפניים קטנים ומעוצבים המוארים ועפים לאוויר בזמן שבירת הכוס. הכדורים היפים פורחים למעלה באוויר על ידי הרוח ומקנים אווירה רומנטית במיוחד. הכדורים הלבנים והמדהימים מתאימים בעיקר לחופות שמתקיימות על חוף הים, בטבע, או במרפסת גדולה.

בלונים

בלונים לחתונה מסייעים גם לעצב את החלל בצורה אלגנטית ונעימה והם משמשים כאפקט נוסף לקישוט ולאטרקציה בעת האירוע. כיום ניתן ליצור שער של בלונים בכניסה לאולם, ליהנות מקישוט האולם באמצעות זרי בלונים איכותיים על גבי שולחנות וכסאות, תוך שבלונים לחתונה יכולים להיות מופרחים לאוויר גם בעת ריקוד הסלואו הרומנטי.

משלוח בלונים ליום הולדת

בועות סבון

חלקו בועות סבון לאורחם או הניחו אותם על גבי השולחנות. כיום ישנם בקבוקי בועות סבון וגם אקדחי בועות עשויי פלסטיק אשר באמצעותם ניתן להפריח בועות סבון בגדלים שונות בזמן הריקודים ובזמן ריקוד הסלואו הרומנטי שלכם.

בועות סבון לחתונה

קרח יבש

קרח יבש ניתן להפיק ממכונת קרח אותה שוכרים לאירועים. הקרח מקנה אפקט מרהיב ברחבת הריקודים תוך שהוא מתאים במיוחד לאפקט רומנטי בזמן הריקוד הראשון של בני הזוג. בנוסף כיום ישנם אולמות אירועים בעלי מכונות קרח שניתן לשכור או להפעיל במקום.

צעצועי רחבה

צעצועי הרחבה כבשו אותנו בסערה כבר לפני כמה וכמה שנים, והם עדיין כאן בשביל להעלות את מצב הרוח ולהרקיד את כולם, מקטנים עד גדולים. כיום ישנם צעצועים זוהרים, כאלה שהדי ג'י עושה מפיק עליהם אור (מה שמוציא הבזקים רומנטיים מהרחבה),  כמו גם צעצועי רחבה יצירתיים כגון: מסגרות תמנה, משקפיים, שפמים מלכותיים ועוד.

לסיכום, אפקטים לחתונה לא חסר ולכם נותר רק לבחור כמה וכמה אפקטים שיהפכו את האירוע שלכם לכזה שלא ישכח במהרה והיה זכור כאירוע נוצץ, אלגנטי ומרשים.