זיקוקי דינור לחתונה

ארגון חתונה היא משימה לא פשוטה והיא כוללת בתוכה המון משימו ביניהן: מציאת אולם חתונה או לוקיישן מדליק ומקורי לקיום האירוע, עיצוב האולם והחופה, הכנת רשימת מוזמנים, איתור שמלת כלה ובגדים לחתן, הדפסת הזמנות ועוד שלל סידורים שלעיתים יכולים להיות מורטי עצבים.

עם זאת החלק הכיפי בארגון חתונה הינו עיצוב האולם ומציאת שלל אפקטים לחתונה שיהפכו את החלל שבו אתם מקיימים א האירוע למושלם!

אז אילו אפקטים ישנם לאירוע? וכיצד זיקוקי דינור לחתונה יהפכו את החתונה שלכם למופע מרהיב במיוחד? כל התשובות בהמשך!

זיקוקים לחתונה

אם אתם מתכננים את החתונה שלכם ואתם רוצים שהיא תהיה אירוע יוצא דופן, חשוב שתדעו כי אחד החלקים הכיפיים בתכנון הוא העיצוב של המקום אשר בו אתם מתחתנים.

כיום מעצבי חתונות עלולים לגבות סכומים גבוהים על עיצוב אולם אירועים ולכן רבים ובוודאי גם אתם מעוניינים לבצע באופן עצמאי את עיצוב החלל תוך איתור שלל אפקטים לחתונה ולאירוע מושלם.

אז אילו אפקטים ישנם לאירוע?

מי שמכיר מעט את תחום ארגון החתונות יודע כי רחבת הריקודים וחלל האירוע הופך יפה ומרהיב יותר באמצעות כמה וכמה אפקטים מרכזיים ביניהם: צעצועי רחבה זוהרים, בועות סבון גדולות, בלוני הליום שמפוזרים ברחבה או תלויים על גבי כסאות, כמו גם באמצעות מכונות קרח ועשן לרחבת הריקודים.

בנוסף, חשוב לדעת כי אחד האפקטים הפופולאריים לאירוע הם זיקוקי דינור, כאשר כיום ישנו מגוון רחב של זיקוקי דינור לחתונה מסוגים שונים אותם מדליקים בכמה וכמה רגעים מיוחדים באירוע.

אז אילו סוגי זיקוקי דינור ישנם?

לפני שנספר על סוגי הזיקוקים שישנם, חשוב שתדעו כי זיקוקי הדינור הגיעו אלינו מסין העתיקה שם שיגור זיקוקים לאוויר היה תמיד טקס פולחני וסימן לחג או שמחה. הזיקוקים הם מבני נפץ קטנים המפיצים אור בצורה מבוקרת תוך שהם משוגרים כלפי מעלה לאוויר הפתוח.

זיקוקי דינור לחתונה

סוגים שונים של זיקוקים

כיום ישנם כמה זיקוקי דינור המתאימים לחתונה ולכל אירוע,  כאשר הזיקוקים נורים למעלה אל שטח פתוח והם דומים לסוג של פגז קטן.

הזיקוקים מורכבים מתערובות של חומר נפץ המייצר צורות שונות שנדחסות לתוך תבנית ובאוויר נחתכות לגודל הרצוי.

כיום ישנן שלל צורות של זיקוקים ביניהן: כוכבי ים, כוכבים דחוסים, וצורות של לבבות בשלל צבעי הקשת. את הזיקוקים מסוג זה אשר משוגרים אל האוויר הפתוח משגרים בדרך כלל בזמן שבירת הכוס בטקס החופה כאשר החופה מתקיימת במקום חיצוני ובאוויר הפתוח בלבד.

זיקוקים פנימיים

בשל הרצון ליהנות מזיקוקים לחתונה, ניתן בשנים האחרונות להצטייד גם בזיקוקים פנימיים המתאימים לאולם האירועים או לגן האירועים שבו אתם מקיימים א החתונה. זיקוקים אלה הינם קטנים יותר והם מוציאים אלומות אור וצבע המופקים עד לחצי מטר או מקסימום מטר גובה תוך שהם יוצאים מתוך עמוד זיקוקים מאובטח.

שיגור זיקוקים אלה מתאים בעיקר לזמן הריקוד הרומנטי של בני הזוג וגם לשאר הערב ולרגעים מרגשים משמחים ומרגשים. הזיקוקים בטוחים לשימוש הם אינם מתלקחים וחשוב לרכוש ולהתקין אותם באמצעות סיוע של אנשי המקצוע.

אז אם אתם רוצים לארגן אירוע גרנדיוזי, מרהיב ויוצא דופן  – זה הזמן להצטייד בזיקוקים ושאר אפקטים שיהפכו את החתונה שלכם לאירוע מלהיב ובלתי נשכח, תוך שיגור זיקוקים בשלל צבעים וצורות לרגעים המרגשים מכל!