עושים שמח: 5 אטרקציות מגניבות לימי הולדת לילדים

אם עד לפני מספר מסיבת יום הולדת הייתה מבוססת בעיקר על עוגת שוקולד, ליצן או קוסם לצד כיבוד לילדים ולהורים, כיום ניתן לראות שינוי מגמה שמגיע לידי ביטוי באטרקציות כיפיות שמקפיצות את האווירה והופכות את חגיגות יום ההולדת לאירוע משמעותי ובלתי נשכח, גם בעבור הילדים וגם בעבור ההורים. אם גם אתם רוצים להשקיע ולעשות שמח, להלן חמש אטרקציות מגניבות וכיפיות שאותן תוכלו לשלב כבר עכשיו בחגיגות. אז קדימה, שנתחיל?

מתחם טרמפולינות

אטרקציה מגניבה ומהנה מאוד בעבור ילדים אבל גם המבוגרים היא הקמה של מתחם טרמפולינות. למעשה, כיום ניתן לשכור או לרכוש טרמפולינות איכותיות בעלות כספית אטרקטיבית, כל זאת מתוך מטרה לאפשר לילדים וגם למבוגרים שמגיעים למסיבת יום ההולדת להשתחרר ולבלות בנעימים. פה תמצאו רשימה של טרמפולינות ממיטב היצרנים והמותגים בענף, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להקמה של מתחם אטרקטיבי שישדרג באופן משמעותי את חגיגות יום ההולדת.

 פעילויות יצירה לילדים

דרך מצוינת לשדרג את האירוע וגם להעסיק את הילדים למשך זמן רב יכולה להתבצע באמצעות שילוב של פעילויות יצירה. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם ליצור מתחם שבו הילדים יכולים להתחבר האחד לשני ואף להביע את הצד האומנותי שלהם, כאשר בסקירה הזו תמצאו רעיונות לפעילויות יצירה מומלצות שאותן ניתן לרכוש בעלות כספית נוחה לכל כיס, בהתאם למספר הילדים שלוקחים חלק ועם שימת דגש על נראות יפהפייה שתמשוך את הילדים.

משחקי מים

חגיגת היום ההולדת מתקיימת בקיץ הלוהט? ובכן, אטרקציה שיכולה להתאים בול למזג האוויר הלוהט כמו גם לצורך של ילדים לפרוק אנרגיה יכולה להתבצע באמצעות התקנה של משחקי מים. בסקירה הזו תמצאו רעיונות למשחקי מים יצירתיים שאותם אפשר להכין לגמרי בעצמכם, ובכך להוביל ליצירה של אטרקציה מהנה ומגבשת במיוחד שיכולה להתאים באופן מושלם למסיבת יום הולדת הנערכת בקיץ, בין אם מדובר בבית שלכם או בפארק הסמוך.

 

 

קריוקי

טרנד שהצליח לכבוש את ישראל וגם את העולם הם חדרי קריוקי. במידה ואתם חוגגים את יום ההולדת בבית, אפשר להזמין ערכת קריוקי הכוללת מיקרופונים לצד רמקול ולהקרין באמצעות מקרן את השירים, כך שהילדים יכולים לשיר ביחד ואף ליצור ביחד זיכרונות בלתי נשכחים. בנוסף, ניתן לתאם עם מתחם של קריוקי לגבי יום הולדת הכולל גם כיבוד כמו גם שתייה בעלות כספית נוחה, אולם רצוי לבצע השוואת מחירים וכן לבחון האם יש הנחה במידה ומדבור במספר גדול של ילדים, כל זאת מתוך מטרה להבטיח השתתפות מלאה מצד כל המשתתפים.

נינג'ה

התוכנית נינג'ה ישראל כבשה את ילדי ישראל וגם את עולם האירועים. כיום ניתן באמצעות חברות מקצועיות להקים מתחם נינג'ה הכול פעילויות אתגריות שיכולות להתאים לילדים קטנים וגדולים, לצד משימות שיגבשו את הילדים ואף יאפשרו להם לפרוק אנרגיה. מדובר באטרקציה נהדרת שיכולה בהחלט לסחוף את הילדים ואף להפוך לחלק משמעותי מחגיגות יום ההולדת, כחלק מפעילות אתגרית המתבצעת ברוח התוכנית ומלווה על ידי מדריכים מוסמכים המלווים את הפעילות מההתחלה ועד הסוף, בהתאם לכללי הזהירות.

לסיכום

דרך הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להוביל ליצירה של חגיגת יום הולדת בלתי נשכחת המשלבת אטרקציה מרכזית. לפני שאתם ממהרים להפיק את האירוע, חשוב קודם כל לבחון את מסגרת התקציב, מספר הילדים ובמידת הצורך גם להתייעץ עם ילד או ילדת יום ההולדת, כל זאת לטובת הפקה בלתי נשכחת שתיחרט היטב בזיכרון של הילדים.