עיצובי בלונים: עשו זאת בעצמכם!

בכל הנוגע לאירועים ותכנון אירועים, אחת הדרכים להפוך אירוע למוצלח  הוא באמצעות עיצוב בלונים, כאשר בלונים אינם רק משמשים כתפאורה נפלאה אלא שהם הפכו להיות כחלק בלתי נפרד מהאירוע עצמו. אבל לאיזה אירועים מתאימים בלונים מעוצבים? וכיצד מעצבים בלונים לבד? כל התשובות בהמשך.

עיצובי בלונים

אם אתם רוצים ליהנות מעיצוב אירוע בצורה טובה וגם מעניינת, חשוב שתדעו כי ניתן לעצב בלונים לכל אירוע וזאת באמצעות מעט תושייה, באמצעות ציוד איכותי, ולמידה קצרה.

כיום ישנם שלל אתרים אשר עוסקים בתחום עיצוב זה המלמדים כיצד מעצבים אירועים באמצעות בלונים כמו גם שהם מקנים סרטונים ברשת שבאמצעותם ניתן ללמוד יותר על עיצוב מסוג זה.

אבל לאיזה אירועים מתאימים עיצובים אלה?

כיום באמצעות עיצוב וסידור בלונים אפשר ליהנות ממגוון עיצובים ביניהם: עיצובים דרמטיים, רומנטיים, ילדותיים, ססגוניים ועוד. הבלונים מעצובים גם בזרים וגם כאלמנטים שונים כמו שער כניסה עשוי בלונים, כיתוב של שלל ברכות כמו גם ציון גיל כמו למשל בלונים ליום הולדת 33 המעוצבים בצורת המספר, עיצוב של מוצצים לבריתות ועוד.

את הבלונים משלבים בשלל צבעים המתכתבים אחד עם השני כמו למשל כחול ולבן, סגול ושחור, אדום וורוד, ושלל שילובים מקסימים שהופכים להרמוניים במיוחד.

בנוסף ניתן כיום ללמוד איך עושים בלונים בצורות וזאת על ידי רכישת בלונים מיוחדים המתאימים לעיצוב צורות, ושיטות קיפול שונות שיוצרות צורות כמו של פרחים, כלב, משרוקיות ועוד. בלונים בצורות יכולים להתאים גם כמשחקי רחבה נפלאים לכל אירוע.

אבל לאיזה אירועים מתאימים בלונים?

לימי הולדת

בלונים ססגוניים מעוצבים וגם כאלה שהכנתם בעצמכם על ידי קיפול ועיצוב מיוחד. כיום ישנם שלל עיצובים המתאימים ליום הולדת מתאימים החל מכאלה שמעוצבים ליום הולדת שנה עד לבלונים ליום הולדת 33, ואפילו ליום הולדת 100! קישוט באלמנטים אלה מתאימים לכל חגיגה.

עיצוב בלונים לבריתה או לברית

אם אתם חוגגים בריתה לתינוקת או ברית לתינוק: תמיד תוכלו לעצב את האולם או את החלל אשר בו אתם מקיימים את הברית בשלל בלונים. עיצוב באמצעות שילוב של בלונים כחולים ולבנים לברית יהיו מקסימים כמו גם עיצוב הגיל של התינוק ושער מעוצב בשלל בלונים, בזמן שעיצוב בגוונים אדומים ולבנים או וורודים ולבנים יתאים לבריתה עד מאד.

שולחנות מעוצבים לחתונה

אם אתם רוצים ליהנות מעיצוב חסכני קל ויעיל לשולחנות חתונה, תמיד תוכלו לעצבם באמצעות זר בלונים למרכז השולחן בגוונים לבנים, שחורים ולבנים, בשילוב גווני זהב ועוד.

 

אז איך עושים בלונים בצורות?

על מנת להכין בלונים בצורות כל מה שצריך הוא בלונים בצבעים וצורות ובמגוון גדלים. לוקחים בלון צהוב והופכים אותו לכלב: את הבלון המאורך מנפחים באמצעות משאבת אופניים, קושרים ומקפלים לשניים, (מותירים קצת מקום עם קצת מקום לזנב) מרחיקים את הידיים אחת מהשנייה ומסובבים  – מה שיוצר את ראש הכלב. כדי ליצור רגליים וידיים לכלב, מקפלים את הבלון לשניים מרחיקים את הידיים אחת מהשנייה, ומקלפים שוב. בכך מקבלים ידיים אחוריות וקדמיות. רצוי להיעזר גם בסרטונים לעיצוב בלונים על מנת שתוכלו להפוך את החוויה לאטרקציה בכל מסיבה.

שולחנות מעוצבים לחתונה באמצעות בלונים

כדי לעצב בלונים לחתונה כל מה שצריך הוא בלונים בגוונים עדינים המתאימים לאירוע שיהיו איכותיים וקשיחים. הבלונים עליהם להיות מנופחים בגז כדי שיעמדו יציבים בזמן האירוע. את הבלונים מאגדים לזרים גדולים, קושרים כל בלון עם סרט בגוונים מתאימים ומעגנים את הבלון לבקבוק יין או לזר פרחים.

עשו את כל אלה, ותוכלו ליהנות מזרים ועיצובים נפלאים שהכנתם בעצמכם!