איך עושים בלונים בצורות?

כמה כיף ליהנות מאירוע שיש בו בלונים, כאשר עוד יותר נחמד להעביר כל מאורע עם בלונים בצורות.

בלונים תמיד הם אלמנט שנחשב תמיד כזה שמשמח באירועים כמו: בימי הולדת, בבר או בת מצווה, באירועי חברה ושלל מסיבות, כאשר בלונים בצורות מעצבים תמיד ליצנים או מפעילים העוסקים בתחום זה.

אבל כיצד תוכלו גם אתם להכין בלונים בצורות? הכנו לכם מדריך מלא וכמה סרטונים שיהפכו את הפעולה לקלה במיוחד!

בלונים שחורים, בלונים בצורת מספרים, זרי בלונים, בלונים בצורות של חיות ועוד – כולם יהפכו את האירוע שלכם לנפלא.

על מנת להכין צורות כאלה ניתן ליהנות מיצירה כיפית שיכולה להפוך אפילו לתחביב נפלא.

אבל כיצד מתחילים?

צורות מבלונים הם כאלה אשר נעשות מבלונים ארוכים המתאימים לעיצוב, לסיבוב, קשירות ויצרת צורות. את הבלונים ניתן לרכוש מכל חנות בלונים וציוד למסיבות ויכולים לשמש גם כסידור בלונים ליום הולדת או לכל אירוע אחר.

כדי להתחיל קבל מושג אודות הדרך לעצב וליצור צורות רצוי לצפות בכמה וכמה סרטונים של עיצוב בלונים כדי לקבל השראה ולאחר מכן ללמוד.

כדי להתחיל להכין צורות חשוב לדעת כמה דברים בסיסיים על הדרך ליצירה:

ניפוח הבלונים

בלונים בצורות הם כאלה שמנפחים באמצעות משאבה. מומלץ לרכוש בלונים איכותיים ומשאבה איכותית כדי שהבולים לא יתפוצצו ויישארו עמידים לכל אורך הדרך. כעת מנפחים את הבלון מהצ'ופצ'יק שלו ומחזיקים את הבלון תוך שאתם לא חוסמים את האוויר שנכנס מהמשאבה לבלון. חשוב להשאיר זנב בקצה כדי שניתן יהיה לקפל את הבלון וכדי שיהיה גמיש ולא יתפוצץ.

קשירת הבלון

שחררו מעט אוויר כדי שתוכלו לקשור את הבלון. סובב את הצ'ופצ'יק של הבלון ותפסו את הבלון ואת הצ'ופצ'יק תוך שאתם מסובבים פעמיים אחד בשני וברווח שנותר מעבירים את הצ'ופצ'יק לקשירה מלאה.

נעילת הבלונים

כדי לנעול את הבלון ולקבל צורות שונות יש לסובב את הבלונים כמה וכמה פעמים ומשם להמשיך לצבוט ולסובב. בכך ניתן ליצרו שלל צורות ואוזני חיות.

סוגי קיפולים

כדי לדעת איך עושים כלב מבלון, כיצד מעצבים בלונים בצורת מספרים וכיצד מקפלים את הבלונים ומשלבים אותם למספר צורות: חשוב להכיר כמה קיפולי בלון בסיסיים. כדי להתחיל עבדו עם בלונים שחורים וקשיחים על מנת לקבל מושג בסיסי על קיפולים.

כדי ליצור כלב מבלון מקפלים את הבלונים, ואז מקפלים את הבלון בנקודה שבה נרצה ליצור את הלולאה. נועלים את הבלון כאשר ביד אחת וצובטים במקום שבו מבצעים את הסיבוב. לאחר מכן תופסים ומסובבים.

פעלו בעדינות כדי שלא יהיה חיכוך לבלון שיפוצץ אותו. בכך ניתן ליצור ראש של כלב, כאשר יצירת כמה וכמה קיפולים תיצור עבורכם פרח.

כמות בלונים

כדי לדעת כמה בלונים צריך כדי ליצור אלמנטים שונים, חשוב להבין שכמה שיותר בלונים יקנו לכם התנסות מעשית ורציפה בתחום. רכשו מספר חבילות של בלונים בצבעים תוך שאתם משלבים בלונים שחורים, סגולים, אדומים, צהובים וורודים או בכל צבע שתרצו.

הדרכת צורות מבלונים

אם אתם רוצים ללמוד קיפול וייצור צורות בצורה מקצועית: תמיד תוכלו להיעזר באמני הקיפול והצורות תוך שניתן ללמוד מאנשי המקצוע המספקים עיצוב בלונים בירושלים, בתל אביב בצפון בדרום ובכל מקום אשר בו אתם מתגוררים.

לסיכום, כדי ללמוד כיצד עושים בלונים בצורות, איך עושים כלב מבלון, כיצד מעצבים בלונים בצורת מספרים ועוד: חשוב להתחיל לצפות בכמה סרטונים שצירפנו כאן עבורכם, לקרוא מעט על שיטות לעיצוב, וחשוב מכל: לא לוותר ולהמשיך ללמוד ולהתנסות!