אמן בלונים לאירועים: הנקודות שחשוב לבדוק

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים כי בלונים הם אטרקציה מעולה ונפלאה לאירועים, והיא כוללת שלל אלמנטים נפלאים שהופכים כל חגיגה להנאה רצופה.

בלונים כיום הם עולם ומלואו תוך שניתן לעצב עמם כל חלל וגם להפוך אותם לאטרקציה המרכזית של הערב.

בשל כך רבים מחפשים את אמני הבלונים שגם יהוו אטרקציה מרכזית באירוע וזאת על ידי הפעלת הילדים (כמו גם המבוגרים באירוע) וגם יסייעו לקשט את חלל האירוע בשלל בלונים מעוצבים וססגוניים.

אמן בלונים

אבל אם אתם רוצים לבחור אמן בלונים לאירוע שלכם, יש כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב:

ניסיון

חשוב לוודא שלאמן אותו אנחנו מעוניינים להזמין קיים ניסיון מוכח באומנות הבלונים ולהבין אם הוא מנוסה בהפעלות לאירועים, בין אם מדובר בהפעלות לילדים, למבוגרים, לקבוצות עובדים, קשישים ועוד. עבודה של אומנות בלונים אינה מסתכמת רק בעיצוב הבלונים לצורות או בניית אלמנטים שונים מבלונים, אלא גם בשעשוע הקהל ובניית אינטראקציה מעולה עם האנשים שמסביב, תוך יצירת תוכן ועניין באירוע.

גיוון

חשוב לבדוק אם איש המקצוע שאתם מזמינים יכול להיות מגוון בעבודותיו. בדקו באתר של אמן הבלונים תמונות של שלל אלמנטים אשר הוא יוצר תוך שחשוב בשיחה הראשונה להבין איזה דמויות ואלמנטים הוא יודע לייצר מבלונים, כך שעיצוב המסיבה וההפעלה לא יהיו בנאליים.

אמן בלונים לאירועים

מקצועיות

חשוב לשים את הדגש על מקצועיות. אמן בלונים מקצועי הוא כזה שיודע כיצד להתחיל את ההפעלה ואת המופע, הוא יודע למי לפנות, איך לשעשע ילדים ומבוגרים וכמה זמן עליו להקדיש לכל עיצוב וקטע במופע שלו.

עמידה בלוחות זמנים

כאשר אתם מתכננים אירוע אתם בוודאי מחלקים את הזמן כך שהאירוע יעבור בצורה הטובה והמהנה ביותר. בשל כך חשוב שהאמן יגיע בזמן הקדשתם לתכנית האומנותיות ואף מעט לפני כדי שיבין מיהו הקהל שלו וכיצד לתכנן את המופע שלו. שלחו לאמן הבלונים כתובת מדויקת והוראו הגעה מפורטות על מנת שלא יסתבך בדרך ויוכל להגיע בזמן לאירוע.

איכות הבלונים

חשוב שאיש המקצוע אותו תבחרו יעבוד עם ציוד איכותי. בלונים שאינם איכותיים יקרעו במהרה או יתפוצצו, ולכן חשוב לוודא כי הוא עובד עם חומרים איכותיים וכי הבלונים שהוא מעצב יחזיקו מעמד למשך האירוע כולו ואף בימים שלאחריו, על אחת כמה וכמה אם מדובר בהפעלת בלונים וסדנה ללימוד בלוני צורות.

 

מקוריות

עוד חשוב לשים את הדגש על מקוריות. כולנו מכירים את הכלב העשוי בלונים, ואת הפרח הצבעוני. אבל מלבד זאת חשוב שאיש המקצוע יביע עמו שלל רעיונות מקוריים ומפתיעים. הציצו בתיק העבודות של איש המקצוע ובדקו האם הוא יוצר קשתות בלונים ייחודיות לאירועים או אלמנטים עיצוביים מקוריים.

גישה לאורחים

מומלץ לצפות בסרטונים של אמני בלונים ולראות מהי האינטראקציה שלהם עם האורחים באירוע.  אומנות בבלונים דורשת גם הקשבה, תשומת לב לפרטים ואחזקה של הקהל מהופנט לעיצוב המדליק שנעשה בבלונים.

המלצות

נסו לשכור לאירוע שלכם אמן בלונים שקיבל המלצות טובות. המלצות אודות אמני בלונים ניתן למצוא באתרים הייעודים העסוקים בתחום, ברשתות החברתיות ואף ניתן לקבל המלצות מהורים, חברים משפחה ומכרים על אמנים בלונים טובים.

שימו לב לכל הנקודות שציינו ותוכלו ליהנות מאירוע מושלם, משעשע, וכזה שכל אורח יוצא ממנו עם מזכרת של בלון בצורות מגוונות.