זיקוקים ליום הולדת: למה חשוב לשים לב?

מזל טוב! ישנה יומולדת לארגן בפתח ואתם בוודאי רוצים לחגוג את היום הזה לאהובים שלכם בצורה הכיפית והמרהיבה מכל.

 כיום ישנם שלל אלמנטים אשר באמצעותם ניתן להפוך כל יום הולדת למרהיב, כאשר זיקוקים ליום הולדת הם חלק בלתי נפרד מחגיגה אמתית!

אבל למה צריך לשים לב שרוכשים זיקוקי יום הולדת?  וכיצד מלבד זיקוקים ניתן לקשט את חלל המסיבה? כל הטיפים, המידע והרעיונות בהמשך.

זיקוקים ליום הולדת

לפני הכל – מהם זיקוקים ליום הולדת?

זיקוקי דינור הם אטרקציה אשר הגיעה אלינו מסין הרחוקה תוך שהם בעצם סוג של תותח קטן שממנו יוצא אבק שריפה צבעוני. הזיקוקים שהיו חלק בלתי נפרד מטקסים וחגיגיות בתרבות הסינית, הגיעו למערב ומאז הם מופעים בשלל אירועים החל מחתונות, ימי הולדת, במסיבות גדולות, ימי עצמאות ועוד.

אז מהם סוגי הזיקוקים שיש?

כיום ישנם שני סוגי זיקוקים עיקריים אשר בהם משתמשים לאירועים, ביניהם:

זיקוקי  דינור

זיקוקים הנורים מעלה אל השמיים והם מתאימים לחלל פתוח, כאשר הזיקוקים מתאימים לאירוע חיצוני וזאת משום שהם משתגרים לאוויר. זיקוק זה מהווה אטרקציה משום שבעת הפיצוץ באוויר הוא מתפצל לצורות מרהיבות ונוצצות כמו של כוכבים, לבבות, קווים, כדורים ועוד, תוך ששלל הצבעים של הזיקוק הופכים מהפנטים ומרהיבים.

זיקוקי קצרים למקומות סגורים

זקוקים מסוג זה ניתן לראות בעיקר באולמות וגני אירועים כאשר הזיקוקים הם כאלה שנמצאים בתוך חלל סגור והם מפיצים ניצוצות מרהיבים בתוך החלל. זיקוקים מתאימים לשיגור ברגעים שונים כמו כיבוי הנרות, ריקודים, כניסה של בעל היומולדת למקום ושלל רגעים מרגשים.

זיקוקים ליום הולדת

אז אילו זיקוקים מתאימים ליום הולדת?

אם אתם רוצים לארגן יומולדת מרהיבה, דעו ששני סוגי הזיקוקים מתאימים לימי הולדת תוך שיש להתאים את סוג הזיקוק למקום שבו אתם מקיימים את האירוע, משמע: בחוץ או בפנים.

בנוסף ישנן שלל אטרקציות נוספות שיכולות לסייע לכם לקשט ולהפוך א המקום למרהיב ביניהן: משלוח בלונים ליום ההולדת אשר מגיע כזר בלונים ענק ואיכותי אותו ניתן להציב על השולחן כקישוט מרכזי, עוד ניתן להיעזר במומחים בתחום הפירוטכניקה ליצירת שלל אפקטים כמו מכונות עשן, מעגלי אש, אפקטים של קרח , כמו גם דוכני שוקולדים ומתוקים המעוצבים בצבעוניות.

ארגון מופע זיקוקים ליום הולדת

כדי להפיק את המרב מהערב שאתם מתכננים, ניתן להזמין מופע זיקוקים ליום ההולדת אשר בו באמצעות אנשי המקצוע ניתן ליהנות משלל זיקוקים מרהיבים בתוך המבנה ומחוצה לו שמשוגרים באוויר בדיוק ברגעים הנכונים. את שיגור הזיקוקים מתאימים למוזיקה קצבית ושלל אטרקציות שונות שמשמשות חלק אינטגרלי במופע.

למה צריך לשים לב ב רכישת זיקוקים?

כאשר אתם רוכשים את האלמנטים האלה שימו לב לכמה דגשים בבחירה:

  • איכות – בחרו רק במוצרים איכותיים.
  • אחריות – וודאו כי הזיקוקים בטוחים לשימוש וכי אתם מקבלים אחריות ברכישה.
  • גיוון – חשוב שתרכשו זיקוקים מגוונים ליצירת שלל אפקטים בתוך מבנה או מחוץ למבנה.
  • מחיר – בצעו השוואת מחירים על מנת ליהנות מזיקוקים שמחירם אטרקטיבי והגון.
  • מקצועיות – בדקו אם ניתן לקבל שירות של הפעלת הזיקוקים ושאר מוצרי הפירוטכניקה, תוך שיש לוודא כי אתם יכולים להתייעץ עם אנשי המקצוע בדרך הבטוחה והנכונה להפעלת הזיקוקים.

אז אם אתם מתכננים  יומולדת מושלם – זה הזמן לבחור את כלל הקישוטים, המוצרים והזיקוקים היפים והמתאימים ביותר לאירוע.